Намиращият се на последното място в класирането - Добруджа посреща Локомотив Пловдив в мач от 16 кръг на Първа лига. Двубоят на стадион "Дружба" в Добрич е с начален час 12:00, като ще можете да проследите развитието му на живо в ТОПСПОРТ.
Двата отбора вече се срещнаха в откриващия кръг от сезона, като показаха равностойна игра. Тогава пловдивчани изглеждаха преобразени, решени да оставят трудния сезон преди това далеч зад гърба си. Минималното 1:0 срещу новака Добруджа беше достатъчно за началото.
Днес Душан Косич няма да може да разчита на наказания Хуан Переа. Парвиз Умарбаев е с контузия и също ще пропусне визитата в Добрич. Калоян Костов и Крист Лонгвил също няма да бъдат на разположение на треньора.
Ди Матео Ловрич няма да може да участва заради санкция, а Адриан Димитров се завръща в групата на домакините след наказание. Здравко Серафимов е с контузия.
Локомотив Пд получи добра новина тази седмица, след като Апелативната комисия редуцира наказанието им за провеждане на мачове без публика от три на две срещи. Допълнително, един двубой ще се състои със затворен сектор - трибуна "Бесика".
Във временното класиране "смърфовете" се намират на четвърто място с актив от 27 точки, колкото има и Черно море, докато предстоящият им съперник от Добрич заема последното място с едва 10 пункта, като допусна девет загуби в последните си 11 мача в елита. Поради тази причина мачът е от особено значение за Добруджа, като "жълто-зелените" задължително трябва да търсят победата.
USD
CHF
GBP
sssauron
на 23.11.2025 в 11:24:19 #2Анатоли, ми те ромите вече почват да празват Банго Васил и така до 13 януари
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 23.11.2025 в 10:54:26 #1Прекрасен ден за ромите в България !! Радост за Столипинските мИнгали в Добрич и тоже такава за Соф.ромки калайджийки в Монтана !! Софийските труженички по сведение от живущи в Люлин от Факултето и Филиповци подкараха Азис, химна им " Камъните падат, падат ..." и баш сърцето на каруцарската общност Аджи Митьово за радост на феновете им !! Вече холивудските прЕдеценти Иванушка Простото и Андрюшенка Недоклатеното пишат оперета с музика на Софи Маринова !! Поредната синя приказка която вече ще се пее !!??? Лошото е че на 4- ти км местата се напълниха с такива режисьори и душеПриказчици !!?