Левски домакинства на Ботев Пловдив в мач от 21-я кръг на Първа лига. Интригуващият сблъсък е от 17:00 часа на стадион "Георги Аспарухов".
Левски няма да е в перфектно настроение, след като беше повален от Лудогорец за втори път в рамките на дестина дни. "Орлите" победиха "сините" във финала за Суперкупата, а след това ги отстраниха и от турнира за Купата на България - все с по 1:0.
Гостите от Пловдив може да подходят прибрано отново. "Канарчетата" още нямат вкаран гол от началото на полусезона, но допуснаха само един в два мача, така че явно към момента Димитър Димитров-Херо разчита повече на дефанзивната част на играта, отколкото на тази в предни позиции.
За Левски този двубой е от голямо значение и не трябва да показва слабост след двете поражения от Лудогорец. Преднината на върха е седем точки, но бързо може да бъде стопена.
Повече за гостуванията на Херо на "Герена":
USD
CHF
GBP
seal
на 15.02.2026 в 09:45:10 #14Х e повече от твърд, Левски влязоха в сесия, а и на Недялко Ангелов ще му е трептно да мго нахазлузят, такъв ръбат.
ogi-simeonov
на 15.02.2026 в 09:43:02 #13Анатоли,тя рибата няма да избяга,ще я търсим,но Жълтурите ще ядат хурката довечера.А теб какво те касае победа или загуба Левски?Левски не може да стигнете,лудите са ви проблем,и вашите бистришки братя.Докато мечтаете да унищожите Левски лудогорец це хиляди.И вие ще подсмърчате ,но пък доволни че ще сте на второ масто.И съставът ви не е нещо коъ знае какво.Дано биете лудите някога .
123456789t
на 15.02.2026 в 09:01:21 #12Халиле, Херо е темерут, няма да легне на говедата
Forrest Gump
на 15.02.2026 в 08:57:58 #11Твърда единица, въпросът е говедата с колко ще бият
123456789t
на 15.02.2026 в 08:57:41 #10Педерлото да залага разпраната халка, поне няма какво да губи
XAN_lil
на 15.02.2026 в 08:56:18 #9Ботев и днес ще загуби .... това е най сигурната единица... В отбора има много рокади, като добавим и говедото на скамейката и малкото шансове на Жъктурите са се изпарили. Херо ще направи всичко възможно да загубят, ако ще и да си потвърди думите след мача с Доко, че е на път да се оттегли. Ще измисли нещо за оправдание, каккто се измъкна и за футболиста дето Леца взеха, кой им даде инфото
anatoli-iliev
на 15.02.2026 в 08:50:13 #8Привет Оги ....ще пълниме живарниците скоро ...като Ботевъ днес вашите мрежи ....може би !!??
123456789t
на 15.02.2026 в 08:41:48 #7Залагайте панелките москвичите и кашоните за мазен Х
После залагайте жените че лефски ще са щампион
нешо
на 15.02.2026 в 08:37:14 #6Херо е говедо,ама ме съмнява да даде мама,щото Ботев два пъти се издъни и то срещу Берое и Локомотив Пд,които имат вражда с Ботев. Така че може и да му бият шута ако се надупи на третия враг на Ботев от Подуяне.
ogi-simeonov
на 15.02.2026 в 08:31:18 #5На нашите приятели отдолу,благодарност за победата над съименниците им ,и реализъм относно мача довечера.Мечтите са безплатни.
32_is_coming
на 15.02.2026 в 08:22:44 #41:1
Мик Джагър
на 15.02.2026 в 08:17:04 #3В този мач един Х би бил просто прекрасен
pala4a
на 15.02.2026 в 08:08:08 #2Херо говедото мазно ще полегне на подуенци след това ще повиши о
т съдията
Blade_Reloaded
на 15.02.2026 в 07:34:45 #1Добро червено утро! Успех на Боталик, а на нашите чивтокопитни приятели - късмет!