Левски посреща Крумовград на "Георги Аспарухов" в късния съботен мач от българския шампионат. Двубоят между "сините" и гостите от Южна България ще започне с първия съдийски сигнал на Волен Чинков в 21:15 часа.
"Сините" летят на крилете на надеждата за един отличен сезон, след като записаха три категорични победи от началото на кампанията - 6:1 над Локомотив (София) в "Надежда", 4:0 над Ботев (Враца) на "Герена" и 2:0 над Локомотив (Пловдив) на "Лаута".
Тези вкарани 12 попадения в три мача обещават на привърженици на Левски голеада и срещу тима на Крумовград довечера.
Любопитно е, че довечера "сините" ще излязат в своя нов резервен екип - изцяло в черно, който ще бъде представен пред публиката срещу бившия тим на Станислав Генчев.
Наставникът на Левски сподели вчера, че очаква победа и се зарече да не разочарова трибуните на "Герена", които се очаква да се понапълнят с ентусиазирани запалянковци. Срещата за домакините със сигурност ще пропусне бразилският нападател Фабио Лима, другите са на линия за срещата. Лима пък ще бъде централна фигура на празника "Синя фиеста", който клубът организира от 19:00 часа.
Крумовград започна отлично сезона, побеждавайки Славия на старта на шампионата, но след това футболистите на Атанас Рибарски допуснаха две поражения, които пратиха тима в долната част на временното класиране.
USD
CHF
GBP
tundzhaka
на 10.08.2024 в 19:13:21 #36иначе ако Лудогорец са си изгърмяли патроните с отложени мачове по тяхно искане с нас може да го отложат ако карасуджука донесе куфарче с 1 мелеон.
tundzhaka
на 10.08.2024 в 19:11:55 #35само ми е много интересно, ако се състои следващия крък мача с Лудогорец припока за кой ще е.
tundzhaka
на 10.08.2024 в 19:11:08 #34вие един мач по ваше желание ли имате отложен?
09.09.16
на 10.08.2024 в 19:10:45 #33Великият Левски е магия
tundzhaka
на 10.08.2024 в 19:05:53 #32lainer, Скоро и за теб ще сложат черни екипи, ама не на почивката ____________________ Що бе, аз знам един дето го погребаха в клоунски костюм.
oficer1
на 10.08.2024 в 19:05:12 #31ЧинкOOF e потресаващо слаб съдия!!!
Такива неможачи еВаВат мАкЯта на А-Театрал!!!
Мик Джагър
на 10.08.2024 в 19:01:52 #30duneraaa
на 10.08.2024 в 18:55:46 #29Абе Гришката що не игра на олимпиядата или малко се направи на контузен
1914riner
на 10.08.2024 в 18:53:55 #28Черните екипи не играят много добре , на почивката да слагат сините
oficer1
на 10.08.2024 в 18:52:22 #27ГлЕАм ги братчедите и освен, че Генчев ги е надъхал да тичат и да показват желание, кой знае кЪФ футбол не виждам. Залагат мнОО на статични...имат високи играчи, които играят поносимо с глава. И те кЪт червените се опитват с едно докосване, ама нЕма класа. По 2-3, та и 4 докосвания им трЕат. Желание има, което е добре, но и те са доста далеч от шимпанзЯта. То кой ли не е? Десетилетие ония прААт, другите глЕат.
Викам по еНо
на нормалните братчеди и те така!
Мик Джагър
на 10.08.2024 в 18:46:57 #26Не кога да гледам говеждия мач, че гледам Гришо разбира се, ама си върнах да видя гола и чиста засада наКрисиян Димитров, който се наведе и топката мина над него.
duneraaa
на 10.08.2024 в 18:46:01 #25Иманавам на Олимп, че Коцака вече пее, като пише
XAN_lil
на 10.08.2024 в 18:43:48 #24..гол цвай... Ще има има....ама в 99 мин за 1 на 1
XAN_lil
на 10.08.2024 в 18:42:43 #23Кос.... Да ти изсъхне конопа под балконя
На любовницата, да га тресне премиждовременно критическата
..късън гол и 1 на 1
duneraaa
на 10.08.2024 в 18:37:42 #22Добри са говедата тая година им го турим в устата, ей и при Генчев мое, кат при Мъри! Имат един проблем, къса скамейка, като преди! Коце, продължи със спама, аз се изтропах по темата
duneraaa
на 10.08.2024 в 18:32:44 #21Коце, мое ли вземем думата?
1914riner
на 10.08.2024 в 18:26:27 #20УмеренЦСКА
на 10.08.2024 в 18:23:22 #19През пролетта Крумовград "джентълменски" се съгласи да изиграе комедията като се класира в шестицата, отстъпвайки на Ботев Пд и на Числото участието в евротурнирите.
УмеренЦСКА
на 10.08.2024 в 18:19:42 #18Между другото, както и миналата година започнаха да се трупат отложени мачове, което прави класирането в есенния полусезон относителна работа. Миналата година, да напомня, Черно Море и Локомотив Пд дълго време бяха лидери в шампионата. Имаше "изоставащи". Но в пролетния полусезон нещата се понаместиха. Ако някой е следил миналия шампионат без фенски пристрастия, трябва да е усетил момента, в който започна "разпределението" на "активите" (участие в евротурнирите)! Още ме е смях как Левски заедно с ЦСКА се оказа "извън борда". Е, на ЦСКА му се наложи да изиграе комедийни отпадания, а на Левски не му се наложи, просто защото отпадна...
1914riner
на 10.08.2024 в 18:14:35 #1712 хил. на стадиона