Отборът на Локомотив Пловдив посреща Левски в дербито от десетия кръг на Първа лига. Срещата на "Лаута" е с начален час 20:00 и ще бъде ръководена от Ваолен Чинков.
Двата тима започнаха силно сезона в родния шампионат. Домакините заемат пета позиция с актив от 16 точки, но при победа над "сините" играчите на Душан Косич трети. Гостите от своя страна ще се опитат да си върнат лидерската позиция, която им бе отнета от ЦСКА 1948 вчера. Играчите на Хулио Веласкес са с 20 точки, докато "червените" са с 22, но с уточнението, че са и с два мача повече.
При Локомотив под въпрос е защитникът Лукас Риян, който се контузи в мача с ЦСКА 1948 в предишния кръг, аут със сигурност е ветеранът Димитър Илиев, който ще отсъства още около десетина дни. С шанс да се заърне е и румънецът Каталин Иту. Отново в състава пък е Ивайло Иванов, който изтърпя наказанието си и отново е на линия.
При Левски няма сериозни кадрови проблеми, но наставникът Веласкес сподели, че няколко състезатели имат мускулни проблеми и в последния момент ще се решава за участието им в срещата. Като цяло обаче испанецът ще може да рачита на основните си футболисти за срещата със "смърфовете".
Двата отбора се изправиха един срещу друг два пъти през сезон 2024/25, като и в двата случая Левски излезе победител, с 2:0 на "Лаута" и след това 2:1 на "Герена".
USD
CHF
GBP
donaldtrump
на 26.09.2025 в 18:33:19 #42Вуцан
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 26.09.2025 в 18:31:52 #41Сега разбирамркравешкото мучене срещу позната "птичка" Чанков!! Ако бяха с червени фланелки и Мустафа Цингале и М. ПЕТКОВ трябваше да са с червени картони !! Ама иначе рИвем...та се късаме !!? Браво на нашето момче Светльо....намигна на черничкото ромче. надясно та той да стреля в ляво !!
Мик Джагър
на 26.09.2025 в 18:31:37 #40Вадят Марин Милана и пущат мургавия Мазир. Леца освен противна е и нелицеприятна
Мик Джагър
на 26.09.2025 в 18:29:17 #39Лелелле, защо бе Локо
donaldtrump
на 26.09.2025 в 18:28:01 #38То майтап, ама Хулио Иглесияс трябва да се пораздвижи. Не изглеждат добре нещата. Смени, смени, смени. Батмана искат да го шитнат и го държат, но ни влачи надолу. Един Гара Дембеле да имахме сега...
Мик Джагър
на 26.09.2025 в 18:27:29 #37Къде изчезна Гюрсен Ходжов, д не го е подбрал Илийката 72
jekkovv
на 26.09.2025 в 18:26:40 #36Блу гей И днеска не се изтрезнел бати пияница си
Мик Джагър
на 26.09.2025 в 18:26:27 #35Коцак, взимай Цингаре дома и се пускайте на гегата
donaldtrump
на 26.09.2025 в 18:21:58 #34Абе кой е дал лиценз на този стадион? Че той си е опасен, а откъм камерата си е тъмно. Футболистите не се виждат.
donaldtrump
на 26.09.2025 в 18:15:08 #33Хора, благодаря за всички линкове. Сега го гледам мача. Какви са тия строежи, какъв е тоя стадион? Насочвам всичката си позитивна енергия към Левски Европейски. Ще ги обърнем и пушек ще се вдига
Esox
на 26.09.2025 в 18:10:43 #32Сядам да гледам. Мачкай лавина!!! Само ЛЕВСКИ!!!
jekkovv
на 26.09.2025 в 18:07:24 #31Donald Gledaitv.fan
donaldtrump
на 26.09.2025 в 18:06:37 #30shadow на 26.09.2025 в 21:00:11#78 Пробвай livetv.sx/bg/ ---------------- Мега
irina-borisova
на 26.09.2025 в 18:05:02 #29DIEMA SPORT LIVE БЕДНИ МЪРШЛЯЦИ. ЛЕСНИ СА РАЗКРИТИ, ДЖАГЪРА Е ДЪРТ ЛЬОЛЬО С ВАЛКО РАДОСТИ В ЖИВОТА. И СВИРКИ НЕ ВУ ДАВАТ ДА ПРАВИ ,ЩОТО Е МАЗЕН И ГРОЗЕН КАТО МАКЯ СИ.
jekkovv
на 26.09.2025 в 18:04:23 #28Gledaitv.fan
donaldtrump
на 26.09.2025 в 18:03:50 #27Хора нормално е има и такива мачове. Но аз не разбирам защо играчи като Сула, Рупанов че и Алдаир са резерви. Къде е македонецът? Сула е супер креативен, Рупанов си играеше редовно и си вкарваше. Защо го взехме? Да стои резерва? Пълна идиотия е това. Спираме развитието на наши момчета.
УмеренЦСКА
на 26.09.2025 в 17:59:31 #26...Резултатът от този мач не е чак толкова "фатален" за Левски. Даже и в най- лошия случай (при загуба на Левски в този мач и евентуални победи на Черно Море и Лудогорец, които са най- вероятни) нищо кой- знае какво няма да се промени в класирането. Левски ще отиде на четвърто място с нищожен пасив (при това с мач по- малко). Но и мачът още не е свършил, може да има и "обръщалка". Така че "спете спокойно деца", и в най- лошия случай Левски остава претендент за първото място.
jekkovv
на 26.09.2025 в 17:55:28 #25Сбирайте Се клатят ментето Динамо
power
на 26.09.2025 в 17:47:34 #24Момчетааа, момчета , не става така ! Не бива мухлясали пеераси кат джагъра да се радват когато Левски играе !
donaldtrump
на 26.09.2025 в 17:42:25 #23blue_terrorr_1914 на 26.09.2025 в 20:39:31#60 И Макун е за ибане. македончето трябва да започва с Дългия ------------------ Абе какво става с това момче? Много време мина, но още не го пуска. Контузен ли е?