Лудогорец посреща ЦСКА в дербито на 26-ия кръг на Първа лига. Мачът на "Хювефарма Арена" е днес от 17:45 часа и ще можеете да проследите и всичко най-интересно от него на живо в ТОПСПОРТ.
"Орлите" влизат в срещата на второ място с 50 точки, на девет от лидера Левски. Отборът воден от Пер-Матиас Хьогмо е в серия от две поредни победи - 1:0 над "сините" и 3:0 над Монтана.
ЦСКА е четвърти с 46 точки. "Червените" също имат два успеха поред - 1:0 над Ботев Враца и 2:0 над Локомотив София, а преди това отстъпи на Септември София.
В състава на домакините се завръщат Педро Нареси и Антон Недялков. С проблеми са Кайо Видал и Станислав Иванов. За "червените" всички са здрави и тренират пълноценно.
Главен съдия на мача е Любослав Любомиров. Любопитно е, че АВАР съдията Мартин Марков беше сменен с Тодор Киров.
Лудогорец няма загуба от ЦСКА в 11 поредни мача. Двата отбора излизат един срещу друг в два мача от полуфиналите турнира за Купата на България, а след това най-вероятно ще играят още два пъти и в плейофите на шампионата.
USD
CHF
GBP
donaldtrump
на 14.03.2026 в 17:55:43 #136Тихо, тюфлечето говори - прави задълбочен анализ на ситуациите и вади уроци и поуки
toni-tasev
на 14.03.2026 в 17:51:51 #135говедата се кефят че само с по 1-0 са падали....а ние с 3-0 ....болни мозАци
Fernando
на 14.03.2026 в 17:43:29 #134Не може да се сърдим на Монтана, че спестиха голямо пътуване на рязаните, да ако играха с нормален отбор след това ок, но с тези със свалените гащи, няма как .
Esox
на 14.03.2026 в 17:41:26 #133#197, ей, шамшал, ае у лево
кОрвенско ти е ду--5-о, дето пое тройка разградски кебапчета и рИве за още!
reddevil1948
на 14.03.2026 в 17:40:16 #132да им бяхме дали мача - нямаше с толкова гола да ни отупат.... ние за първенство, а те за купата... а сега и на 2-та фронта ще ни бият....
09866433
на 14.03.2026 в 17:39:57 #131Доста балъшко представяне! 3 брутални грешки в защита. Делова не знае къде се намира цял мач! Направи поне 3 непредизвикани грешки ие с вина за 2 от головете. Теодор омаза с Лапухов другия. След 2:0 тотално ни омекнаха крачетата. Не се прави така! Не е сериозно да удариш греда от 5 м и да изпортиш 3 чисти положения и вместо да водиш с 1-2 гола, да падаш с 0:2 без реално да са направили стойностна атака. Ебонг страшно слаб, както и Брахими. Джеймс и той се изгуби. Делова няма да го коментирам, че неам толкова уиски у ас. И тоя сезон Европа ще е мираж.
donaldtrump
на 14.03.2026 в 17:39:10 #130Много слаб мач за Лудогорец. Само 3:0 срещу тези едва кретащи нещастници.
goso-conev
на 14.03.2026 в 17:38:18 #129Officer Не Лудите, ама вие им опекохте работата.. Защо не атакуваме със пълни сили Лудите като другите отбори ? Защото играчите на Лудите струват 2-3 пъти повече от нашите.. затова.. Да не сме Луди да правиме глупости ? Ние не сме Барселона ?
oficer1
на 14.03.2026 в 17:37:41 #128Последните 20 минути нямаме три точни паса в атака. Червените ми любимци грохнаха емоционално. Яд ме е, ама... Второто полувреме тотално ни надиграха шимпанзетата. Янев има за задача тФа представяне през втората част, да не се случи и за купата!
anatoli-iliev-6pIepogL
на 14.03.2026 в 17:37:20 #127С НУЛИТЕ...Ебонг, Делова и Клепоухов дотук !! Като добавим и слабия днес Ето ,О !! Това е логична загуба !!
gychopopov
на 14.03.2026 в 17:35:18 #126Мамето ви микренско!
anatoli-iliev-6pIepogL
на 14.03.2026 в 17:32:46 #125Какви са тези....думи към Янев !?? Не разбарам, треньора си е свършил работата и моля спрете да хулите Янев !!??
toni-tasev
на 14.03.2026 в 17:32:43 #124всичко е по план....тази загуба е оправдана , но защо Янев не пуска Факундо вместо Теодор или Делова
cvetomirmagnitski
на 14.03.2026 в 17:30:09 #123Хосе, ние за требъл усти не сме отваряли, Айде малко да си затвориш корвенските устенца
Fernando
на 14.03.2026 в 17:29:51 #122Христинка Янева еда сега пусна дузпаджията
chubtireaka
на 14.03.2026 в 17:29:39 #121XAN_lil ...Сега ние няма да сме само изнервени от загубата и Леца ще са ------------ Няма как да сме изнервени, тоя мач си е според очакванията. Единствените ми опасения са, че Ицето Янев може и да излети, а на него разчитам следващата година отново да сте на баражието
oficer1
на 14.03.2026 в 17:29:14 #120В такива мачове е много важно кой ще отбележи първи гол!„ ЦСКА не успя да Фкара през първата част, а имаше възможности! Шимпанзетата ФкАрАА от първата атака, след това пародиен втори гол и...си опекоха работата. Фтората част все още слабата увереност на червените кЪт отбор си личи в пълна степен. Липса на увереност, че могат да обърнат нещата, която липса води до нови грешки и припряност. Губим този мач. Има позитиви за нас, главно от играта през първата част. Има други два с шимпанзе, които са ни по -важни! Ицо да си извади изводите!
donaldtrump
на 14.03.2026 в 17:29:07 #119Туричката влиза за дузпите
Esox
на 14.03.2026 в 17:27:19 #118баси, тия за един мач поеха толкова голове, колкото ние за три... бая дащна е ловчанлийската парясница...
ама какви усти бяхте отворили, като хипопотами...
donaldtrump
на 14.03.2026 в 17:26:00 #117Педерлита е бахти убиеца