Днес от 17:30 часа ЦСКА гостува на Спартак Варна в мач от 17-ия кръг на Първа лига.
"Червените" с в сериозен подем под ръководството на Христо Янев и са в серия от пет поредни победи в първенството.
Гостите нямат проблеми с контузени състезатели, а единственият отсъстващ ще е Адриан Лапеня. Централният защитник е наказан за този двубой и очакванията са, че той ще бъде заменен от Теодор Иванов. Не е изключено българският бранител да получи и капитанската лента.
"Соколите" допуснаха две поражения от опашкарите Добруджа и Септември, а в последния кръг се занулиха като гост на намиращия се в най-слаба форма от всички елитни тимове състав на Берое.
Домакините направиха жест и отпуснаха цели 3000 билета за запалянковци на гостите. Това е почти половината от капацитета на "Коритото".
USD
CHF
GBP
nepreklonen-armeets
на 29.11.2025 в 17:33:56 #33Смазахме ги!! ВАРНА Е ЧЕРВЕНА!! Жалко, че следващият ни мач с Говедата е чак през пролетта!! САМО ЦСКА!!!
Мик Джагър
на 29.11.2025 в 16:59:52 #32Красота! Пас на Ето’о, отиграване на Питас и позициониране на Годой
reddd
на 29.11.2025 в 16:43:30 #31Обаче евала на Спартак, че не се затвориха, а играят. Така става мач.
bernal
на 29.11.2025 в 16:42:35 #30Оф айде пак три димки , които само пречат , не разбраха ли тези така наречени агитки , че само пречат на любимия си отбор с тези спирания на мача.
:
:
:
reddd
на 29.11.2025 в 16:40:59 #29Кос прибирай суджуците да не се опушат, и затваряй прозорците
anatoli-iliev
на 29.11.2025 в 16:31:21 #28Изобщо не смятах да пише нещо ....освен прекрасната игра на ЦСКА с едно изключение !!В защита зоната на Теодор беше марка бетон 500 ...а в ляво пълна дантела особенно Делова !! Другото - още първите есенни мачове ми направи изключително лошо впечатление Грънчов в спортен и най вече в морален план !! Това момче нещо му е бръмнало в главата !! И стигаме до ЧЕРЕШКАТА на тортата ....до сплескания Гуй в черно - тази мутра едошла само да съсипе мача на ЦСКА !!! Мач като мач нищо нервно ...но този ме изуми !!!!?? До 8 -та минута 3 несвирени фала срещу ЦСКА а при другите случаи армееца е на 2 метра условон и тоя свири фал след фал....фал след фал....картон след картон....картон след картон !!ДА му спука шОбаната мутра човек !! Като нищо ще даде и червен картон ...той е изпратен там с мисия ...мръсно говедо ...ако го четешдовечера да ти Ибъ ПМ ??!!
oficer1
на 29.11.2025 в 16:26:29 #27Прекрасен мач за стандартите на А-Театрал!
И двата отбора искат да играят футбол и играят!
Положения, динамика, голове...
Много съм доволен от играта на Армейците, а Ето'О прави един от най-добрите си мачове за ЦСКА!
Срещу ЦСКА, спартаклии са на предела на възможностите си и с показаната дотук игра, да си чудиш кЪк са загубили от Добруджа и КО.
Съжалявам, че не съм на Коритото! Добър мач!
XAN_lil
на 29.11.2025 в 16:22:44 #26Кос.... Не кълни, като нищо може да стане 2-2
...иначе трябва да е крайния 1-4
Ай
cvetomirmagnitski
на 29.11.2025 в 16:19:29 #25Най-доброто ни полувреме този сезон.
Единствено остава Янев да ги оправи в дясно отзаТ
metal_kris_1918
на 29.11.2025 в 16:18:31 #24Чиста дузпа Деба и некадърниците ви
salam-drugari
на 29.11.2025 в 16:17:17 #23Този Пастор е взет за сводник да води кyрви в отбора, десен защитник, му е само фиктивната функция.
seal
на 29.11.2025 в 16:14:13 #22но третият гол не падна заради намесата на гредата. ..................... баси гредите има на Коритото
LORD_SLIM
на 29.11.2025 в 16:09:17 #21Да влиза Турицов,отдясно е пълна катастрофа.
LORD_SLIM
на 29.11.2025 в 16:05:52 #20Делова и Пастор са много нестабилни.Жалко,че Годой не вкара.
duneraaa
на 29.11.2025 в 16:05:20 #19Мале мале, нека сме рехави в защита, баси гола...
cvetomirmagnitski
на 29.11.2025 в 16:05:19 #18Ааа, да празнуваме
duneraaa
на 29.11.2025 в 16:04:16 #17Аре тоя на Жордао е ок, за жълт си е, ама на Петко ужас...
cvetomirmagnitski
на 29.11.2025 в 16:02:49 #16Много сме рехави в дясно.
duneraaa
на 29.11.2025 в 16:01:50 #15Къв картон даде на Петко изумен съм...
jekkovv
на 29.11.2025 в 15:51:58 #14ЦСКА ГАЗИ 32 ТИТЛА