Задаваме параметрите на съвсем модерна политика, която се базира на усещането за общо дело.
Това заяви тази вечер лидерът на ДПС Ахмед Доган на среща в Смолян, посветена на предстоящите избори за Народно събрание.
Според него параметрите на тази нова политика са на принципа "как да печелим приятели, а не врагове". По-модерният принцип на правене на политика не е "разделяй и владей", а "обединявай и управлявай", каза лидерът на ДПС, цитиран от БТА.
С откриването на предизборната кампания на партията в региона лидерите на ДПС отчетоха като успешни резултатите от изборите за ЕП в област Смолян.
"Мисля, че пак ще се наложи да участваме, защото без нас не могат", заяви Ахмед Доган по повод възможностите за създаване на следващото правителство. Той допълни, че не държи да го обичат в политиката, а да го уважават.
Водачът на местната листа на партията Ариф Агуш посочи, че в Родопите се надига пагубна националистическа вълна и много партии са включили в предизборните си платформи националистки програми.
барутлия
на 29.06.2009 в 02:30:12 #30За всички, които все още не знаят за кого да гласуват. Има надежда youtube.com/watch?v=9a43o1guKL0 vbox7.com/play:a82619a4 Гледай, мисли и разпространявай! Да действаме! На ОРУЖИЕ /на БЮЛЕТИНИ/, БРАТЯ!
tuffy
на 20.06.2009 в 10:50:23 #29БОГОПОДОБЕН, да те питам откъде цоцаш тоя нет в диспансера бе???
Там нямате ли някакви ограничения
или са ви поевропейчили с WiFi осмирителни жилетки ![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/icon_lol.gif?_=1446728989)
R_umen_
на 20.06.2009 в 09:23:51 #28' Според него параметрите на тази нова политика са на принципа "как да печелим приятели, а не врагове". По-модерният принцип на правене на политика не е "разделяй и владей", а "обединявай и управлявай", каза лидерът на ДПС, цитиран от БТА. ' Винаги съм смятал, че трябва да се обединява и създава нещо, а не да се разделя, за да се владее и унищожава. ! Хората, които са привърженици на първия вариант са творци и създатели на нещо ново, а онези, които предпочитат втория вариант, са разрушители и ликвидатори /терминатори/... Кое от двете би предпочел избирателят у нас ? Това е съществения въпрос !
Asparyx
на 20.06.2009 в 07:26:07 #27Да го ева ф философа!
От сто думи една му фатам смисъла, уж го скивам мърда джуки глас вади пък нищо не разбирам!
Сякаш сите ни пишман политици една майка ги раждала! ![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/icon_lol.gif?_=1446728989)
ЙОДА
на 20.06.2009 в 07:17:43 #26"Ахмед Доган оглежда площадка за космодрум край Исперих На предизборната си обиколка в Исперих Ахмед Доган е поискал 250 000 гласа за ДПС на предстоящите избори. На плахите намеци от страна на местната управа, че в общината има само 25 000 жители, той е отговорил: "Не ме интересува! Не ми правете една нула на проблем. Или искате да ви изпратя Емел да ви наетеми? – отвърнал Сокола и погледнал строго под вежди видимо уплашените от думите му активисти. – Аз навремето жена съм взаимал от тук, сега 250 000 гласа няма да взема, ай сиктир!". - Ай сехел! - отвърнало стреснатото множество. - На 5-ти юли си изперете гащичките и идете да гласувате! Защото после да не ми ревете за дотации и селскостопнски помощи! Бъдете умни, глупави винаги можете да бъдете! – философски заключи предизборната си реч лидерът на ДПС и попита къде се бави оркестърът, защо трапезата е на маса по-къса от 250 метра и къде точно се намират 300-те предвидени декара за учебен център на млади кючекини и площадка за бъдещата му летяща чиния. Другите по-маловажни въпроси бяха оставени за обсъждане за след изборите, а скромното тридневно тържество премина в шеги, закачки и откъслечни трудно преводими провиквания. Домакините обещаха, че за местните избори ще са готови и училището за кючекини, и бъдещия космодрум за летящи чини. Малки момиченца тичаха сред веселящото се множество с весели викове: „Аз ще стана космонавтка! Аз ще стана кючекиня!” - Ще станете, ще станете – усмихваше се Ахмед Доган, а очите му едни добри, добри... Публикуваните "информации" са гротескни, неистинни или силно преувеличени и нямат нищо общо с действителни лица или събития. Всички съвпадения са случайни"
mindo
на 20.06.2009 в 06:30:59 #25"По-модерният принцип на правене на политика не е "разделяй и владей", а "обединявай и управлявай", каза лидерът на ДПС"....Вааахахахахаха... Глупака започна кампанията си с изказването, че някой има мерак да прави нов "възродителен процес", а сега ми излиза с тези глупости! Тоя е по голям мошеник и нагаждач от Костоффф и Сергей взети заедно. Тежко им на българските турци, че такъв измамник им е лидер! Хак им е на българските политици, че го оставиха да съществува тоя на политическата сцена! Доганя поне усеща настроението на интелигентните хора и се възползва от него доста бързо. Явно осъзнава, че и турците вече имат образовани и самостоятелномислящи ЛИЧНОСТИ и набързо смени тактиката. Надява се да вземе някой и друг глас миличкия.
Podroben
на 20.06.2009 в 05:49:43 #24metin1 , В едно си прав: няма за кого. ОБАЧЕ БЪРКАШ, че не гласуваш, защото поне можеш да избереш най-малкото зло
, а това никак НЕ Е малко като постижение. В този случай, това ще е колиция между, ГЕРБ, СДС и можеби НДСВ ако не ги изхвърлят от парламента.
Мотивацията ти може да се изгради на следните 3 принципа:
1. НЕРАЗМИВАНЕ на принципи и МУНИМУМ компромиси по управлението, т.е. гласувай за ГЕРБ, защото от сега се знае, че ще спечелят най-много гласове.
Борисов не е някакъв мозък, но ми изглежда на място и защити хората, когато от общинска банка НЕ искаха платят дължимите дивиденти на столична община. Има и други положителни примери. Списъкът е дълъг. Подходът му е малко мутренски, но работи.
2. Гласувай за хора, които знаят какво правят, макар да са равили грешки в миналото. Ако не ти се гласува за ГЕРБ , гласувай за СДС. Изритаха машата Юруков, значи имат сили да се пречистят
Имат и полтически опит. Иван Костов допусна шуробаджанащина, но направи много за развитието на частния бизнес в България. Хората си спомнят, че се правеха пари, и то честно
3. Край на кражбите, и подкрепа на тези, които изкарват кирливите ризи на далавераджиите. Гласувай за РЗС на Яне Янев. Човек не си поплюва и все повече ми харесва. Дори бих работил за него.
В заключение искам да ти кажа, че да си интелгентен, НЕ Е достатъчно. Трябва и да си деен човек със замах. КАК МОЕЖЕш ДА ПОЖЕЛАЕш УСПЕХ НА ДПС, НЕ МИ Е ЯСНО
За това и ти казах ония остри приказки по-долу, и не се отричам от тях.
dddddd
на 20.06.2009 в 05:11:33 #23Доган презарежда, защото сте социалисти.![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/icon_biggrin.gif?_=1446728989)
dddddd
на 20.06.2009 в 05:09:22 #22boiko-ohranata | 20.06.2009 01:29 незнам дпс каква политика задават...
![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/icon_lol.gif?_=1446728989)
papurko
на 20.06.2009 в 04:16:43 #21boiko-ohranata | 20.06.2009 01:29 незнам дпс каква политика задават, НО ГЕРБ И СИНЯТА КОАЛИЦИЯ щЕ ДОВЕДЪТ СТРАНАТА ДО КАТАСТРОФА И В ТОВА СЪМ СИЛНО УБЕДЕН , ВИЖТЕ САМО ПРЕДСТАВИТЕЛИТЕ НА ГОРЕСПОМЕНАТИТЕ ПАРТИИ НА ДИСПУТА ДНЕС КАК СЕ ПРЕДСТАВИХА И САМИ ПРЕЦЕНЕТЕ! Тя страната е отдавна в катастрофа.
boiko-ohranata
на 20.06.2009 в 02:29:16 #20незнам дпс каква политика задават, НО ГЕРБ И СИНЯТА КОАЛИЦИЯ щЕ ДОВЕДЪТ СТРАНАТА ДО КАТАСТРОФА И В ТОВА СЪМ СИЛНО УБЕДЕН , ВИЖТЕ САМО ПРЕДСТАВИТЕЛИТЕ НА ГОРЕСПОМЕНАТИТЕ ПАРТИИ НА ДИСПУТА ДНЕС КАК СЕ ПРЕДСТАВИХА И САМИ ПРЕЦЕНЕТЕ!
zUnkAiGo
на 20.06.2009 в 02:27:16 #19Podroben Бе как да не е ДПС турска партия бе, ти къде живееш?! Я погледни в Турция какво става за изборите само - 123 секции се разкриват и ще се гласува под строй ,с активното участие и под контрола на ТУРСКАТА ДЪРЖАВА 100 % за ДПС! ДПС чака оттам най-малко 100 х.гласа - е те какви са според тебе,арменски ли са или турски?![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/bduh.gif?_=1446728989)
Podroben
на 20.06.2009 в 02:19:38 #18============== Този е прав , ще видите сами, че сегашните които упорито твърдят че ще съставят правителстно без него , сами ще му предложат коалиция и ще измислят много основателни причини за това. Това вероятно ще стане преди балотажа. ============== Метинчо, Това по-горе никак не ми прилича на призив за обединение срещу изрода от снимката. Нещо не разбрах какво точно искаш да кажеш, освен може би, че ниищо не можем да направим, за да му попречим.
НЕ Е ТАКА, брато. Ще му попречим и то яко.
ДПС дори не е турска партия. Тя е мафиозка организация, начело на която е един бивш кадър на ДС - а може би и настоящ. БСП разбра, че гласовете за нея ще намаляват прогресивно с имирането на електората й, и с прокарването на истински капитализъм в странта - процес, който бавно, но мъчително тече. За това решиха да работят на принципа разделяй и владей - колкото повече партийки и галфони да гласуват за тях, толкова по-голям хаос, което пак ги постявя в предни позиции, заради овчия им електорат, който макар и грохнал е тъпо упорит.
Карина
на 20.06.2009 в 02:07:07 #17държал милият да го уважават
ама тя тази работа с държане не става
Карина
на 20.06.2009 в 02:03:54 #16каква нова мода те друса, бе глупак комуноиден, мутри в политиката е резултат от 8г.-то ви некадърното ви управление. Сега се затръшкали все едно им паднало от небето и га че не се деряха во главе с гоце за мажоритарния елемент. Е, ви го в пълния му блясък, но още можете, просто сте царе в създаването на простотия и съсипването на страната. При толкова много няма начин да не ви се стовари върху главите.
Podroben
на 20.06.2009 в 01:54:59 #15Доган, модерен политик
Баба ми и космоса.
Доган, модерен крадец и мафиоз - това по го вярвам
Метинчо, ти още ли си в България, папа. Не си ли отиде в Турция, за да ти го нататружат яко в тъпия НЕОПРЕДЕЛЕН задник
НЕ ЗАБРАВЯЙ да предадеш българиския си паспорт на границата
![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/icon_exclaim.gif?_=1446728989)
Цепеница
на 20.06.2009 в 01:49:43 #14задаваш параметрите на майкати мръсно животно . дано не се събудиш
hey
на 20.06.2009 в 01:49:43 #13досега се нагледахме на новата мода в политиката МУТРИ ДА СТАВАТ ПОЛИТИЦИ !!! За6то вместо да се плюят само не вземат вси4ки да се обединят и да разкарат Бойко Борисов от политиката, за6тото е ясно, 4е той не става за политик!!!! Ако той спе4ели и направи коалиция с Костов направо -НЯМАМ ДУМИ!!!!!!
konn
на 20.06.2009 в 01:33:29 #12Каква коалиция видя преди балотажа на парламентарни избори?![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/bduh.gif?_=1446728989)
Severance
на 20.06.2009 в 01:16:10 #11