Временно е затруднено движението по път I-3 Плевен-Бяла след с. Обнова в посока Русе поради аварирал тежкотоварен камион.

Това съобщават от пресцентъра на АПИ.

Движението се осъществява двупосочно в свободното платно за леките автомобили и се регулира от "Пътна полиция". Тежкотоварните МПС изчакват на място. 

Малко след полунощ беше възстановено движението по път I-3  Плевен - Бяла след с. Обнова в посока Русе.

Около 3 часа тази сутрин временно беше ограничено движението по Дунав мост II в посока Румъния, поради аварирал тежкотоварен автомобил.

Временно е ограничено движението в изпреварващата лента при 181-ви км на АМ "Тракия" в посока София, поради аварирал тежкотоварен автомобил. Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост в активната и аварийна лента, спазвайки указанията на служителите на "Пътна полиция".

Малко преди 6 часа е било възстановено движението на Дунав мост.