ЦСКА приема Витоша (Бистрица) в откриващия мач от 15-ия кръг на Първа лига. Двубоят на "Армията" е днес, от 17:45 часа.
Двубоят се явява задължителен за спечелване за "червените", които не крият амбициите си да сложат край на хегемонията на Лудогорец.
В същото време "тигрите" започнаха добре сезона, но в последно време не се представят на висота. Тимът на Росен Кирилов е с четири поредни поражения.
Витоша е един от най-удобните съперници за ЦСКА. Тимът на Нестор ел Маестро има три победи от три мача срещу днешния си съперник в Първа лига. Освен това успя да го надиграе и за Купата на България.
"Червените" нямат никакви проблеми с контузени и наказани футболисти. Очаква се на вратата да застане Черниаускас, а пред него в отбрана да са Манолев, Бодуров, Чорбаджийски и Жеферсон.
Треньорът на Витоша Росен Кирилов ще може да разчита на най-доброто за днешната визита на стадион "Българска армия".
USD
CHF
GBP
OrangeHog
на 09.11.2018 в 16:56:56 #20"Ориндж, първо поздравления за познатите ти, една класа сте. Второ, комунисти и комунизъм никога не е имало . Имаше социалистически строй и социалист' Така: 1. На тия им мятам по някой лев да наглеждат имотите
2. Прав си, нямаше, това не попречи да се говори как след 10 години ле го стигнем, гонейки хоризонта, и трябваше да преизпълним петилетката за три години
А вие сте си създадени баш по совецкий тертип. Спор няма!
OrangeHog
на 09.11.2018 в 16:54:34 #19"Докато не се извадят 7-8 милиона" Ам то вече извадихте
Давайте ощееее
И пак си остахте лоичТИРЕетрополе
CHUKCHA
на 09.11.2018 в 16:53:19 #18Ориндж, първо поздравления за познатите ти, една класа сте. Второ, комунисти и комунизъм никога не е имало
. Имаше социалистически строй и социалисти, има ги и сега, то май други няма. И хайде накрая някой да покаже този указ с който е създаден ЦСКА.
Курник на Гереня !? Бизнес баце
на 09.11.2018 в 16:49:38 #17vvvv-h на 09.11.2018 в 18:45:19 ...................................................................................................................................... бе, ясно.... ама после пък недоволства, че приходите от билети не стигали за чифт обувки
това, дето го показват - и пред телевизора е трудно да се гледа
lubomir-vatkov
на 09.11.2018 в 16:48:11 #16Абе на геренските колко дузпи им трябваха за равен с Витоша ?
OrangeHog
на 09.11.2018 в 16:45:06 #15"Ако беше жив бай Добри, тия щяха да ...." После не сте комуняги и създадени по ватенски тертип
Ахаха

Тунчо
на 09.11.2018 в 16:44:24 #14Ел Ментестро и неговата сбирщина от негри май пак се озориха.Само не мога да разбера защо пиргоса скверни свещените четири букви(ЦСКА) оприличаващ с тях екзотичните африкански примати (барабар с меката китка Ел Ментестро)?Моето ЦСКА(което михов погреба) мачкаше европейски грандове и не се зореше с селски тимчета от бистрица,кривина и ебеш ли му майката къде.От селски тимове страдаше главно подхуенската разпоретина.И като споменавам обора на ДС веднага в съзнанието ми изплува епопеята на цоладрагоичевци срещу селския отбор на Чепинец.Да си обличат оранжавите парцалки и барабар с гнома да се прибират в Ловеч,за да не цапат армията с присъствието си.Цветнокожи маймуни място там нямат.По път могат да вземат и онези другите изклесници на гела...тези с "числото"(въпреки,че те поне са бели).
OrangeHog
на 09.11.2018 в 16:43:36 #13"Чакат само мачовете с Левски и резаците, за да се съберат от села и паланки няколко хиляди" Ако знаеш колко си прав! Лично познавам поне 10 селяндура. Живеят за това!
Курник на Гереня !? Бизнес баце
на 09.11.2018 в 16:43:17 #12пълна скука _____
MHOrO_Cyx
на 09.11.2018 в 16:43:03 #11Оставка на плешивото недоразумение. Кой и колко време ще го търпи тоя?! Очи имат ли ?! С право сините м.а.н.а.ф.и. ни сипват ... Отвратителен футбол. Дайте да му съберем пари да ходи на м.а.й.к.а. си у кривия.
CHUKCHA
на 09.11.2018 в 16:42:07 #10От мач на мач все по зле. Всеки трети пас грешен. Никаква идея и хъс. Ако беше жив бай Добри, тия щяха да маршируват на пистата до утре. Все пак се надявам на едно боево 0 : 0.
OrangeHog
на 09.11.2018 в 16:35:57 #9Търсенето на НЕМо, нека почне сега! За тва тази игра е толкова велика, другарки и друзя, мурзилки, ватенки с ватенки
lubomir-vatkov
на 09.11.2018 в 16:35:19 #8Пиргос много си активен бре! Къде беше когато евробоеца гастролираше в турнирите?
OrangeHog
на 09.11.2018 в 16:33:22 #7Ай да починат уфсите
TylerDurden
на 09.11.2018 в 16:22:45 #6Гнома да вади куфарчето на полувремето, че нещата са трагични
OrangeHog
на 09.11.2018 в 16:18:34 #5Тия ако им извъртят някой номер ше умра от смях
OrangeHog
на 09.11.2018 в 16:14:32 #4Кво Панчарево те гони, аз виждам микренци и тук там някой люляк
TylerDurden
на 09.11.2018 в 16:10:37 #3И тези искат шампиони да стават
OrangeHog
на 09.11.2018 в 16:09:07 #2Каква поредна футболна драма
ма то така става, уфсе като се мъчат да ритат топчиту
MHOrO_Cyx
на 09.11.2018 в 15:28:03 #1#1 и #2 да си гледат сръбският Таско Ерменков и да продължават да се пипат при извънземния футбол, практикуван на ***.