Бившият административен директор на ЦСКА Милко Георгиев, разкри подробности около актуалната ситуация в клуба след равенството 1:1 срещу Локомотив София в "Надежда" той назова Христо Стоичков като отговорник за случващото се при "червените".
Ето какво написа той в социалните мрежи:
"Клуба в момента се управлява от Стоичков, това не е тайна! Всички назначения са негови! На Ицо Янев са му отказани поне 2 имена за помощници! Мето (б.р. Методи Томанов) е протеже на Стоичков! Селекцията е на Мето! Керкез искаше да си тръгне преди 1 кръг! Част от играчите правят "ресто" всеки месец".
USD
CHF
GBP
athletic_slava_1923
на 28.09.2025 в 10:19:40 #4Дали Стойчков коли и беси се съмнявам, но 100% съм сигурен, че ако на Томанов му се даде да прави още една селекция пораженията ще са непоправими. Не мога да повярвам, че човек може да е толкова некадърен, затова мисля, че го прави тенденциозно. Той знае, че това му е последната работа в живота и гледа да задели колкото може повече
VLAD
на 28.09.2025 в 10:01:42 #3Абсолютни глупости. Стоичков още след финала искаше главата на Златков на тепсия. А той още си е директор.
kopeleto 1
на 28.09.2025 в 09:56:39 #2Милко и морко
duneraaa
на 28.09.2025 в 09:47:22 #1Да се смееш ли, да плачеш ли...