Норвежкият халф Улаус Скаршем вече не е част от състава на ЦСКА. Ръководството на "червените" и полузащитникът стигнаха до споразумение за прекратяване на трудовия договор между двете страни.
Скандинавецът пристигна в София в началото на 2024 година, като за този период взе участие в общо 62 двубоя и реализира 5 гола за тима. От клуба използваха официалната си страница в социалните мрежи, за да обявят новината и да изразят благодарност към играча.
Ето какво написаха от клуба:
"ЦСКА се раздели с норвежкия полузащитник Улаус Скаршем.
Клубът и футболистът прекратиха договорните си отношения по взаимно съгласие.
Скаршем се присъедини към нашия отбор през януари 2024 г. и записа 62 мача и 5 попадения във всички турнири.
ЦСКА желае на Улаус Скаршем успехи в бъдещите предизвикателства."
USD
CHF
GBP
bozia-ivanov
на 16.06.2026 в 13:37:16 #39На вниманието на малоума #35,твърдящ нелепици по отношение на ЦСКА ,а и на други подобни зомбита,които са и функционално неграмотни,ето пресно мнение на ИИ ,който борави с последни бази данни и в случая с ЦСКА ,освен истинската история,е включена и последната токущо спечелена 22—ра купа на страната: “PFC CSKA Sofia is the most successful professional association football club in Bulgarian history. Founded on May 5, 1948, the club competes in the First Professional Football League and has achieved a domestic record of 31 Bulgarian Championships, 22 Bulgarian Cups, and 4 Supercups”….
umeren-cska
на 15.06.2026 в 18:59:05 #38...Да му пожелаем успех на Скаршем, все пак поигра достатъчно в ЦСКА. Сигурно е решил, че му е време да си потърси някаква "реализация" на друго място, където се уреди (на 27 г. е, зряла възраст)... Рядко се случва чужденци да се задържат в ЦСКА повече от два сезона, никой не може да им се сърди особено при факта, че в последно време не получиха някакви надежди да си повишат цената на пазара чрез евроучастие.
sssauron
на 15.06.2026 в 17:47:47 #37194820, ми Санянг беше от най-стабилните на терена, има хляб в него, но си мисля, че вие имате по-голями очаквания, този вашия Мартино може би е по-добър и е на поста на Санянг мисля, затова и не знам къде ще го сложите сега, но при нас игра и в защита, и в халфовата линия, като цяло се справяше навсякъде, а и се включваше добре напред. Даже мисля, че вкара 1-2 гола, на Ботев Пловдив вкара, не помня на кой друг. Подозирам, че ще го разкарате до Австрия, та Ицо да го погледа отблизо и пак ще ни го харижете
gychopopov
на 15.06.2026 в 17:38:19 #36Викай ми както си искаш, но все пак нямам сестра.... ------------------------------------- Имаш, имаш....снощи я ибах!
gychopopov
на 15.06.2026 в 17:35:03 #35И ЦСКА приключи оюе през 2016 година!
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 17:00:19 #34И аз ти повтарям, че не съм асенце и не знам кой е въобще асенце, но и ти не четеш!
=======
Помня много добре какво каза ГГ. И да най-вероятно е такава ситуацията.
Обаче ся върви ли всяка година да се сриваме до дъното и после да се молим някой да ни измъкне от там и да берем срамове срещу септември, бистрица или монтана?
Това ми е мисълта. Кажи ми че нямам право....
И още нещо - тази година сме в ЛЕ, поне това може малко от малко да ни мотивира, нали?!
Кажи ми че искам много 
194820
на 15.06.2026 в 16:55:45 #33user avatar 39026 Следвай sssauron на 15.06.2026 в 16:03:54 #31 Имате много за разкарване, така е, ама и това затишие по селекцията също не е съвсем ок. Гледам, че ще взимата за подготовката си Санянг, ако само ще го разкарвате като панаирджийска мечка, по-добре ни го оставете, при нас върши добра работа. ============== Колега, гледа ли мачове на Ботев, какво ти е мнението за санянга, мислиш ли, че има леб у него?
grizzlybear1948
на 15.06.2026 в 16:10:48 #32Асенце, пак повтарям "НЕ ЧЕТЕШ". Дано проработи от втория път....
2. ГГ го Заяви в прав текст, че играйкаме. Кой разбрал, разбрал....
Докато осмокласника е начело на бфс, шампиони няма да станем. Помни ми думата! 
sssauron
на 15.06.2026 в 16:03:54 #31Имате много за разкарване, така е, ама и това затишие по селекцията също не е съвсем ок. Гледам, че ще взимата за подготовката си Санянг, ако само ще го разкарвате като панаирджийска мечка, по-добре ни го оставете, при нас върши добра работа.
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 15:28:23 #30чубака пък винаги е блестял с много акъл тук. Винаги си е личала ерудираността му
цеката и бочето са го заченали определено 
chubtireaka
на 15.06.2026 в 15:25:33 #29Тая бистришката щека не бил Асенцето, но по дебилизъм няма разлика. Възможно е да му е сестра-близнак
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 15:09:45 #28Хубаво де, прав си не ги давам аз парите. Пак ти казвам - да обявим нулева година, да обявим обиграване на състава. Аз нямам проблем с това. И да си играйкаме. Тази година например - съм доволен от спечелването на Купата, и промоцията в ЛЕ. Мечка, нито ме тресе грандоманията, нито живея с болни амбиции. Само едно искам - фабриката за илюзии да затвори врати. Щото вече 18 годин го караме така. И някак си не е честно. Иначе аз не съм *** - нито давам парите за трансфери, нито пък прибирам нещо в замяна. ------ И не съм асенце пак ти казвам. Даже не знам кой е тоя

grizzlybear1948
на 15.06.2026 в 15:04:00 #27Асенце, като не те харесва, звънкай на Валтер и му дай 5-6 милки за играчи. Давам ти решение.
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 14:44:37 #26трета подред ш*ибана лятна подготовка няма селекция. А отиват на лагер в Австрия, да му евеш майката, И аз трябва да си мълча, така ли?
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 14:43:45 #25Тва с финансите и феърплея - на пиянките на денонощното може да им го разказваш.
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 14:42:42 #24Трета подред лятна подготовка започваме без никаква селекция и накакъв краткосрочен поне план за спортно-техническо развитие. Това знам аз. А ти си знаеш асенцето
grizzlybear1948
на 15.06.2026 в 14:40:00 #23Асенце, асенцеее.... Тъп се беше, и още по тъп стана....
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 14:28:45 #22grizzlybear1948 на 15.06.2026 в 13:59:29#20 Четеш и не разбираш..... Еми не е добре работата. ----- Вестник ли да ти прочета?
194820
на 15.06.2026 в 14:08:51 #21Жалко, харесвам го, не му дадоха шанс да играе, както и на додай. Той ни измъкна в няколко мача и за благодарност на пейката. За еване са треньорите, които насила го налагаха, като крило и нетипични постове, естествено няма да покаже добра игра, тъпанари, изпускаме играчи, като ги съсипваме с лош подход и неграмотност.
grizzlybear1948
на 15.06.2026 в 13:59:29 #20Четеш и не разбираш..... Еми не е добре работата.