Норвежкият халф Улаус Скаршем вече не е част от състава на ЦСКА. Ръководството на "червените" и полузащитникът стигнаха до споразумение за прекратяване на трудовия договор между двете страни.
Скандинавецът пристигна в София в началото на 2024 година, като за този период взе участие в общо 62 двубоя и реализира 5 гола за тима. От клуба използваха официалната си страница в социалните мрежи, за да обявят новината и да изразят благодарност към играча.
Ето какво написаха от клуба:
"ЦСКА се раздели с норвежкия полузащитник Улаус Скаршем.
Клубът и футболистът прекратиха договорните си отношения по взаимно съгласие.
Скаршем се присъедини към нашия отбор през януари 2024 г. и записа 62 мача и 5 попадения във всички турнири.
ЦСКА желае на Улаус Скаршем успехи в бъдещите предизвикателства."
USD
CHF
GBP
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 13:51:17 #19Само да кажа, по отношение на сините венци, че титлата им я додоха - 100%. Още щом делиормана почнаха а губят точки рано напролет ми стана ясно каква е работата. Те се отказаха още при мачовете с доко пд и папагалите(ако си спомняш паднаха). Та за подарената титла на братчедите трябва да ти е показател и сигнализатор поведението на делиормана. Нека, надуха им поредния балон. До известна степен се радвам , че станаха щампиони с тоя измислен отбор.
grizzlybear1948
на 15.06.2026 в 13:40:47 #181. Стойкас пак вие същите го махахте по абсолютно същите причини! 2. ГГ го 9аяви в прав текст, че играйкаме. Кой разбрал, разбрал...
Аз лично, не съм много сигурен, но предполагам че миналия сезон, просто го дадоха на братчедите за разнообразие.
3. По добре да вземем добрите играчи после, отколкото боклука в началото.
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 13:27:38 #17Ся принципно и за гришеганчевото ръководство, както и за това настоящото е много удобно да се говори, че треньора е виновен за спортните неуспехи.
И така минаха вече 18 годин 
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 13:26:08 #16Blade_Reloaded
на 15.06.2026 в 13:20:09 #15Според мен е от треньора
Ако не вярваш питай новия ми приятел - Али Реза. 
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 13:10:13 #14Неудобно ми е, ама не може ли да викнем стойкас обратно и да направи една бърза селекцийка, и да докара новите каранга, кайседо, али соу и матай. Ще спази финансовия феърплей, обещавам
Blade_Reloaded
на 15.06.2026 в 13:06:23 #13Съдби на кръстопът.
ChernotoVlechugo
на 15.06.2026 в 12:50:34 #12Този вярно ли не дочака ПУПа и се гътна преди да режем лентичката на Бижуто?
Blade_Reloaded
на 15.06.2026 в 12:40:48 #11То и моя приятел Педерлоу "приключи", но така е устроен света, какво да се прави. Обаче Илийката 72 и Гъчи въобще не са приключили и са си спретнали летен курнир. Играят на въртележка.
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 12:33:43 #10Хубаво де , феърплей, ай дано
cvetomirmagnitski
на 15.06.2026 в 12:14:29 #9Кико
ChernotoVlechugo
на 15.06.2026 в 12:13:34 #8Само таблото в Г струва повече от всички играчи в ефбемти и лигата
grizzlybear1948
на 15.06.2026 в 12:11:12 #7Професоре, опитах с по прости думички, ама не се получи. Дано сега схване.
cvetomirmagnitski
на 15.06.2026 в 11:55:11 #6То пари има, но има и финансов феърплей.
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 11:21:51 #5мечка и още нещо - самото ни ръководство тръби наляво и надясно, че в ЦСКА има пари и финансиране. Не съм го казал аз.
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 11:20:21 #4Meчо, пак да ти кажа - не съм никакво асенце и нямам нищо общо с него. Викай ми както си искаш, но все пак нямам сестра....
Мечо, виж, аз от финанси не разбирам. Но цял живот следя ЦСКА като очите си. Да прав си, че има плява да се чисти, но на 9ти май почваме с евротурнирите. После почва и първенството. 13-кръга на първия транш. Пак ли ше пропадаме? надявам се не. Но ще е мъка, голяма мъка с тоя състав така както е сега.
============
Искам да надградим, това е. А без качествени играчи това няма как да стане.

ChernotoVlechugo
на 15.06.2026 в 11:18:51 #3Виден говедоебач
grizzlybear1948
на 15.06.2026 в 11:02:32 #2Асенце, понеже нямаш никаква идея от финанси, ще ти вметня няколко неща. Понякога, се налага да поизчистиш склада от стара стока, за да има къде да сложиш новата. Имаме да изчистим още доста играчи. А и всички тези ненужни, продължават да тренират с отбора и създават излишно напрежение и интриги. Почстваме къщичката и после почваме да подреждаме наново. То е ясно, че няма да станем шампиони, докато осмокласника е на власт. Никой ли не разбра, че това не се определя на терена в България от отборите. Много ясно се видя от последния ни мач с Разград.
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 10:35:50 #1Чудесна новина, но селекция кога?!
Септември- Октомври ли?!
=====
Не е от треньора! 