Ботев (Пловдив) гостува на Марибор в реванш от първия предварителен кръг на Лига Европа. Срещата на "Людски врът" е от 21:15 часа.
"Канарчетата" имат аванс от 2:1 след първата среща на стадион "Христо Ботев".
Победителят от сблъсъка продължава в следващия кръг, където съперник ще бъде гръцкия гранд Панатинайкос. Загубилият ще продължи европейското си участие в Лига на конференциите и ще играе срещу Университатя Крайова.
Треньорът на пловдивчани Душан Керкез няма да може да разчита на контузения Атанас Чернев, както и на нападателя Алекса Мараш. Черногорецът все още няма работна виза.
За Марибор аут е Блаж Върховец, който е сред основните футболисти на Анте Шимунджа.
Пловдивчани имаха официална тренировка на стадион "Людски врът" вчера.
USD
CHF
GBP
svetoslav-hristov-97Yr0eYi
на 18.07.2024 в 20:51:37 #90Дано имат ден Ботев. Дано да не ни вземат насериозно,гръцките пе-деруги. Макар че да спечелиш купата с бой над шампиона и ЦСКА....не е малка работа само по себе си...
svetoslav-hristov-97Yr0eYi
на 18.07.2024 в 20:48:39 #89Ман Сити продължава
А тук предричаха някакви разгромни победи на Лайнярибор разни шамани и Маг-ове....
svetoslav-hristov-97Yr0eYi
на 18.07.2024 в 20:46:44 #88tundzhaka на 18.07.2024 в 23:15:40#89 аз го казах, ама се поправям, направо на В група **** Хот твойто уста,на Божиите
grizzlybear1948
на 18.07.2024 в 20:44:17 #87Скука
elaizgrey
на 18.07.2024 в 20:41:23 #86Браво на путяф, удържаха и продължават. Не ми хареса какво играят, но черничките някак успяха да вкарат два гола. Браво и успех с византийците.
tundzhaka
на 18.07.2024 в 20:16:40 #85tundzhaka
на 18.07.2024 в 20:15:40 #84аз го казах, ама се поправям, направо на В група
svetoslav-hristov-97Yr0eYi
на 18.07.2024 в 20:14:29 #83mottorrhead на 18.07.2024 в 23:07:36#82 Тунджак кво говориш, а виж малко, 15 титли имат ********** Говори колкото да не заспи..... В друга тема някой писа,че пък Динамо Минск били на нивото на среден отбор от Б група -Перукан. Пълни глупости.
tundzhaka
на 18.07.2024 в 20:12:21 #82но пък добре за клубния коефициент се получи
tundzhaka
на 18.07.2024 в 20:11:33 #81имам впредвид че не са това което бяха
svetoslav-hristov-97Yr0eYi
на 18.07.2024 в 20:11:09 #80blue_canary
на 18.07.2024 в 20:11:08 #79Панатинайкос майна,а не ле
mottorrhead
на 18.07.2024 в 20:10:02 #78Тунджа, не съм за Ботев, но са български отбор
mottorrhead
на 18.07.2024 в 20:07:36 #77Тунджак кво говориш, а виж малко, 15 титли имат https://photos.app.goo.gl/vYNZmwsETmgipj9NA стиа писал глупости
tundzhaka
на 18.07.2024 в 20:06:25 #76обаче няма го чешкия траверс Огъва кожени пръчки
tundzhaka
на 18.07.2024 в 20:00:41 #75а чакай, аз забравих и че си на бараж
skolex
на 18.07.2024 в 19:59:58 #74Дано устискат. Заслужават го.
tundzhaka
на 18.07.2024 в 19:59:25 #73Матор, как ги търпиш тия византийци?
mottorrhead
на 18.07.2024 в 19:56:35 #72Няма нищо, и без тва, никой не е очаквал Ботев да бият и в двата мача.... Важното е да завърши така
svetoslav-hristov-97Yr0eYi
на 18.07.2024 в 19:55:53 #71А дано устискат. Ще е егати ташшака да отпаднат нашите