Лудогорец домакинства на Риека в реванш от II предварителен кръг на Шампионска лига. Срещата е днес от 20:30 часа на стадион "Хювефарма Арена". Преди седмица двата отбора завършиха 0:0 на стадион "Руйевица".
Разградчани влизат в срещата след драматична победа с 1:0 като гост над Ботев Враца дълбоко в добавеното време. Хърватския шампион пък изигра контрола срещу словенския Гросуплье, която спечели с 2:0. В нея обаче взеха участие голяма част от резервите на треньора Радомир Джалович.
Срещата ще бъде последна за халфа на "орлите" Якуб Пьотровски, който преминава в Удинезе. Под въпрос остава Агибу Камара, а със сигурност участие няма да вземе Квадво Дуа.
Риека ще бъде без едно от новите си попълнения Дамир Крайлах. Ветеранът не беше картотекиран за мачовете с разградчани.
Главен съдия на двубоя е Джон Бийтъм от Шотландия.
USD
CHF
GBP
УмеренЦСКА
на 30.07.2025 в 17:40:39 #13В медиите все още няма информация за резервите на Лудогорец.
kokoskoo
на 30.07.2025 в 17:12:34 #12Успех на нашите
n-a-chx8TkqA
на 30.07.2025 в 17:10:07 #11Пьотровски си играе момчето на 100%, мани го тоя капацитет, той си има някакво доста сносно реноме - няма да си плюе на него. Въпросът е, че като не върви играта и той затъва
УмеренЦСКА
на 30.07.2025 в 16:59:09 #10...Ще видим какво ще стане, ама като видях в стартовия състав Пьотровски и Текпетей, какво си помислих?... Нейсе, Мота би трябвало да си разбира от занаята.
n-a-chx8TkqA
на 30.07.2025 в 16:50:41 #9Въпреки всички титли и евроуспехи, превъртяхте над 30 треньора през годините. Това е несериозна работа, веднага правя аналогия с Карабах, които ви размазаха, там треньорът е от над 10 години
n-a-chx8TkqA
на 30.07.2025 в 16:48:43 #8Вие сте едно бутиково отборче, полу държавен проект, който е създаден да цица еврофондовете, за това му е подсигурен държавен монопол. Обаче комплексарщините на Киро Гела, не ви позволяват да се развиете и освен това опротивяхте на ЦЯЛА България
warrior
на 30.07.2025 в 16:08:08 #7Първата крачка е направена - полското леке е продадено. От повече от година Лудогорец играе с човек по-малко всеки мач… дано не се контузи като Текпетей лани и да си пропусне трансфера полската проста кратуна. Един решаващ гол няма от години, един мач няма за света от много, много време насам
УмеренЦСКА
на 30.07.2025 в 15:43:02 #6Не е чак такава катастрофа за шампиона ако отпадне от Риека. В такъв случай продължава в ЛЕ. Даже и там да отпадне остава ЛК. Все ще се добере до някоя групова фаза с много мачове. Като се има предвид нивото на шампиона, което демонстрира в нашенското първенство (а и в изминалите квалификации), просто не е за ШЛ. ...Не е въпрос на някаква "завист". За да се прояви в ШЛ Лудогорец трябва внезапно да се прероди в нещо, което няма нищо общо с настоящото...
n-a-chx8TkqA
на 30.07.2025 в 07:37:52 #5С тая разпасана команда, по-добре да е НИЩО, в смисъл да отпаднат и да идат в Конференцията - там им е мястото - РФС Рига, Пафос, Дрита (Косово)
VLAD
на 30.07.2025 в 07:02:13 #4Сърдечно им пожелавам едно голямо нищо, плюс фатален инсулт от свръхдоза за Киро.
evgeni-mihov
на 30.07.2025 в 06:22:15 #3А какво значи всичко или нищо? При победа продъжават, при загуба - също. Кое е нищото?
ugliesttroll
на 30.07.2025 в 06:16:40 #2корабодрогогорец = нищо = изчадие без любов
Esox
на 30.07.2025 в 06:03:02 #1по-добре да играят за всичко, нищо може много лесно да стане...