Футболен Клуб Централен Спортен Клуб на Армията 1948 нахлу в Първа лига. И започнаха странните решения на ръководството. Първо отказаха сезонни акредитации на спортни журналисти, сред които големи имена в професията - Георги Банов от в. "24 часа". Причината - неуважение към клуба им. Чисто и просто - налагане на цензура. Заради което трябва да се уведоми БФС. И не само. След това сложиха огромни цени на билетите за мача с ЦСКА. Феновете на "армейците" ще трябва да плащат по 30 лева за Сектор "Г" и по 40 за "В". Ден година храни!
Източник: Официален сайт на ЦСКА 1948
"Честният път към върха", това е мотото на Футболен Клуб Централен Спортен Клуб на Армията 1948. За да е честно, да държат високите цени на билетите и за другите си мачове. Донякъде ги разбирам. До момента не се радват на многобройна подкрепа от страна на феновете си. Малка група хора е на трибуните. В един клуб трябват приходи. Ясно, че те идват основно от генералния им спонсор, но да има и от билети. Когато нямаш многобройна публика, защо да не изкараш някой лев от феновете на съперника? Нали помните един собственик на букмейкър колко пъти спомена на една среща с фенове на ЦСКА, че за него е просто бизнес...
Източник: Фейсбук
Те твърдят, че не са ЦСКА. Треньорът им Красимир Балъков често го повтаря. Други хора го споменават. В същото време дълго ползваха емблема, която нямаха право да ползват. В официалния им сайт пък още стоят титлите и купите на ЦСКА. Щом твърдят, че са техни - нека ги покажат. Но силно се съмнявам Сашо Манов да им ги даде дори за час.
Този клуб загуби търга за емблемата и активите на фалиралото дружество. Аз помня добре кои хора го учредиха и кога. Феновете на ЦСКА казаха тежката си дума. Те са на "Армията" и подкрепят любимия си отбор. Другите драпаха да стигнат до Първа лига. Издрапаха. Но какво от това? Какво печелят? Нищо! Някой лев от билети и това е. Най-големият актив на ЦСКА винаги ще бъдат феновете. Преди, сега и завинаги! А в момента те сигурно ненавиждат петъчния си съперник дори повече от историческия такъв Левски и Лудогорец.
Източник: topsport.bg
А уж не трябваше да се насажда напрежение. Не го насаждат от ЦСКА. За тях това е обикновен мач - един от многото. Срещу новак в елита. За другите явно е много скъп мач.
За 30-40 лева можеш да платиш някоя сметка или да напазаруваш. Но не можеш да си купиш любовта на хората. Решението за тези цени на билетите може и да струва скъпо, но не само на "червените" фенове. Този "скъп" път може да доведе до калта. Защото връх е да видиш море от хора на "Армията", хора от различни поколения, които носят ЦСКА в сърцата си. Да видиш плачещи деца, като след финала за Купата на България срещу Локомотив (Пловдив). Това е истината, заради това се играе футбол. Не заради 30-40 лева, нападки и провокации.
Когато правиш това, когато имаш бутикова публика, когато полковниците са редници без пагони, когато си пълен с бивши играчи на Левски и Лудогорец, когато акционери бият в земята членски книжки и вдигат ръце нагоре, когато назначаваш на важни постове фенове на Левски, когато нямаш емблемата и стадиона, няма как дори да си помислиш, че си ЦСКА. Не си и никога не си бил!
Каквото и да се случи в петък, това няма как да се промени. Пък дори и шоуто да си струва едни 30-40 лева...
Източник: CSKA.bg
USD
CHF
GBP
blue_canary
на 05.08.2020 в 18:57:42 #20Трънски цървул,нещо много на интересен се праиш от как чета,че си възкръснал.Такива кат теб няма с кво да ме заинтригуват,така че пали джапанките и не ме занимавай.
blue_canary
на 05.08.2020 в 18:41:36 #19Между другото тука съм на мнението на стадните припсове,че решението за цените на билетите е много тъпо и комплексарско.
ElleMaestro
на 05.08.2020 в 18:36:03 #18***, много сте оранжеви, рекламодателите ще избягат
sly
на 05.08.2020 в 18:24:32 #17blue_canary, те ще си го измерят на Гейрена! Ще го усетите! Галка нали все за уйкпедия мисли! Има шанс да си получи!
sly
на 05.08.2020 в 18:21:56 #16Какво киснете тук, бе лецита, вие дори не сте били отбор.Леска е закрит, излагам факти, че ФК Левски е закрит на 27 август 1949 година, изнасям ви историята, която ви се води официално като такава и пак не вярвате? Истината е такава, че юридически отдавна ви няма на футболната карта на България, а това какво сте припознали за Левски е съвсем друга тема. ФК Левски не съществува повече от 60 години! "В контраст на непопулярността на това решение 1950-те години на 20-ти век започват с нова седма титла за "Новия Левски", спечелена през 1950 година.Доброто начало се оказва илюзорно и 1950-те и ранните 1960-те години на века са най-злощастните за отбора, в които той три пъти завършва на пето място: 1952, 1954 и 1955, а през 1963 достига дъното с шеста позиция в края на първенството." Собственикът на „Левски“ призна, че клуба е закрит! Цитат:"Независимо дали клубът е закриван, сливан, хулен, предаван минути преди мача, ..."С. Русев Самият собственик ви казва, че това не е Левски!
blue_canary
на 05.08.2020 в 18:19:08 #15Двете измислени отборчета почнаха с номерата и меренето.Аре нема нужда,знаем си ги.
Чакаме петъчния им цирк.
sly
на 05.08.2020 в 18:17:42 #14Ах, как ще боли като числото опъне Галкините! После ГГ! Великоооооооо! И Уйкпедия ще пише!
sly
на 05.08.2020 в 18:16:44 #13Много е смешно как Галката кисне по тези статии! Утре имат събрание май ще обявяват фалит! Галка Уйпедията, вазелин имаш ли?
sly
на 05.08.2020 в 18:14:37 #12Галке, Вместо това НЕ успяхте да разсеете "спекулациите" откъде са парите! Никой не си е помислил, че парите са набрани от някакво дърво. Естествено, че е от фирма. Коя е фирмата, кой е собственикът, отново не казвате. Явно е голяма тайна, но ще ги подпукат! Шиши? Ах, как ще боли като числото опъне Галкините! И Уйкпедия ще пише!
inited20
на 05.08.2020 в 18:08:05 #11Кучеф, извърти една с'фирка на Ачо Чартъра бе, тайба в дограмаджията про'з !!!
govedoebec
на 05.08.2020 в 18:05:46 #10tun1915
на 05.08.2020 в 18:05:44 #9А за статията
журналистика 0. Знаем че ангел е припс ама пише като форумец.
tun1915
на 05.08.2020 в 18:01:07 #8Мача е исторически. Два отбора ментета за път се срещат. И едните и другите твърдят че са оригинала. Трябва да се отрази в цяла европа да ни се посмеят.
Ragnar2
на 05.08.2020 в 17:56:42 #7tun1915 А за цените на билетите при толкова малко бройки нормално е цената да се вдигне.
Верно ли? Те се вдигнали като за осминафинал на ЛЕ
Кви са цените за Левски-Берое?
tun1915
на 05.08.2020 в 17:42:19 #6Домакинския ви мач що считат за рисков и пак ще е на националния а не на ръждивата кочина.
tun1915
на 05.08.2020 в 17:40:50 #5Ето затова ви викаме припспорт. А за цените на билетите при толкова малко бройки нормално е цената да се вдигне.
Diakata
на 05.08.2020 в 17:31:20 #4Какво иска Топспорт. Поговорката е каквото повикало тъкова се обадило. Топспорт веднъж не са нарекли ЦСКА - София както му е името. Те поедно време и срещу Гриша Ганчев ревяха
БМХНПШМ
на 05.08.2020 в 17:23:18 #3"няма как дори да си помислиш, че си ЦСКА. Не си и никога не си бил!" С пълна сила важи и за Литекс - София
бате ВИ
на 05.08.2020 в 17:22:11 #2ChernotoVlechugo
на 05.08.2020 в 17:17:43 #1