Още един чуждестранен футболист напусна Левски. Това е Насиру Мохамед. Ганаецът е един от най-скъпоплатените играчи на клуба.
Преди него си тръгнаха Ребин Сулака и Тома Даске.
И тримата футболисти имат да получават по няколко заплати, заради което разгрогват договорите си по вина на клуба.
Сулака заяви, че няма да съди Левски, докато за Даске и Мохамед няма такава информация, пише "Спортал".
USD
CHF
GBP
hufu
на 27.04.2021 в 14:52:24 #6Няма да ги съди, само е бил засечен с бат Хубси на кафенце
Плащайте говеда...
Къде ви изчезнаха дарителите
и двамата ли са болнични
asentseto_asentseto
на 27.04.2021 в 14:19:41 #5Еееее, стига де! Най-големите клоуни си тръгнаха
Останаха само баджанаците...
h0ndapr3ludeturbo
на 27.04.2021 в 14:03:18 #4VLAD
на 27.04.2021 в 14:02:47 #3Айде, мечтата на копитата се сбъдна. Освободиха се от голямата заплата на Мохамед. Е, сега той ще ги осъди да му се изплатят всички заплати до края на договора, но дотогава ще минат няколко месеца.
ChernotoVlechugo
на 27.04.2021 в 14:01:45 #2Неееее
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 27.04.2021 в 13:56:30 #1Нееееее .... Стой