С тържествено заседание днес ще приключи дейността си 40-то Народно събрание, съобщиха от пресцентъра на парламента. Заседанието ще започне в 10.00 часа.
Изказвания ще направят председателят на парламента Георги Пирински и представители на парламентарните групи в Народното събрание.
На заключителното заседание са поканени президентът Георги Първанов, министър-председателят Сергей Станишев, членовете на Министерския съвет, на Конституционния съд, председателите на ВКС и ВАС, главният прокурор, представители на ВСС и омбудсманът Гиньо Ганев.
След края на заседанието народните представители от Народното събрание ще излязат за обща снимка пред сградата на парламента.
dragko
на 25.06.2009 в 08:17:40 #1Добре е "дървените кратуни"на България да си направят и един здрав банкет,в името на нещастния,беден български народ.Желая им някой ден справедливо получено възмездие,за мъките на които подложиха хората през тези години,за простотията и некадърността си с които разсипаха България и изгониха младостта и по чуждите страни!Дано Господ ги накаже с цялата си сила!!!