Като „абсолютен провал на НСО" определи нападението срещу Ахмед Доган лидерът на "Атака" Волен Сидеров.
„За мен и шефът на НСО трябва да подаде моментално оставка", коментира лидерът на "Атака".
„Наблюдавах абсолютно непрофесионално поведение на НСО. Не можеш да оставиш човек да тича 150 метра през залата с явно агресивни намерения и да не го спреш", каза Сидеров.
„Самото насочване на пистолета не беше неутрализирано по никакъв начин, Доган се защити сам", продължи Сидеров. Той е забелязал, че, след като нападателят е бил съборен на земята, ръцете са му оставени свободни, тоест, ако е бил камикадзе, е можел да взриви и бомба например. „Не бих искал да ме пази НСО", коментира Сидеров.
Най-важният въпрос според него обаче, е как криминално проявено лице е делегат на конгреса на ДПС.
Лидерът на „Атака" настоява за бързи отговори от страна на МВР и министър Цветан Цветанов какви са мотивите на нападателя.
По думите на Сидеров "Атака" ще иска анкетна комисия за разглеждане на дейността на НСО.
Sufficit
на 19.01.2013 в 16:16:41 #7Защо НСО трябва да охранява конгрес на партия ?!?!
boko tikvata
на 19.01.2013 в 15:54:45 #6ачка ли си,мачка ли си,ебал съм те,куче нещастно,по-голям еничар от тебе няма,куче умряло.
бББ
на 19.01.2013 в 15:27:11 #5Дали пък и този не е готвил театро в същия стил, ама сокола го е изпреварил?
Минувач
на 19.01.2013 в 15:20:56 #4"...как криминално проявено лице е делегат на конгреса " Всичките им делегати са такива. От кога Атака стана гръб на ДПС???? Ако изчезне ДАП и Атака се срива... Срамно е за Сидеров. Ще съжалява за изцепката си, точно в подкрепа на ДПС!!!!
pusi
на 19.01.2013 в 15:09:56 #3Болен Сидеров е истинска Путка

русофил
на 19.01.2013 в 14:44:38 #2В случая Сидеров е прав. Некадърна охрана и организация. Добре,че и нападателя се оказа некадърник. Некадърност навсякъде и във всичко
качамака
на 19.01.2013 в 14:35:11 #1Другото куче на ДС - мафията,се обади...не можа да дочака и час.