БСП днес загуби изборите. Така решиха – така направиха. Това коментира зам.-председателят на АБВ Ивайло Калфин на влизане в партийната централа на въпроса на News.bg дали е разочарован от днешното решение на столетницата.
Веднага след пресконференцията на БСП лидерът на АБВ Георги Първанов събра най-приближените си в партийната централа, за да анализират ситуацията след изненадите, дошли от "Позитано 20".
От АБВ разпространиха предложения на БСП проект за коалиционно споразумение
Иначе утре в 9.00 часа хората на Георги Първанов се събират, за да обсъдят драмата в червено. Това потвърди пред News.bg депутатът от АБВ Марияна Тодорова.
Утре бюрото на партията ще заседава, за да решало какъв ход ще предприеме. Още е твърде рано да имаме единна и ясна позиция, подчерта тя.
Много е рано за коментари, лаконична бе Марияна Тодорова. И тя от медиите научила за разваленото споразумение между двете партии. Утре АБВ ще излезе с позиция по днешния развой на събитията.
Очакваме да разберем още обстоятелства, за да дадем оценка, каза Тодорова.
кайак
на 25.08.2016 в 02:45:44 #2Калфин да не се усмихва много. Сега е много добър момент да се извадят наяве неизгодните условия за американските бази, които той подписа. А кой ги е препосписал си е друг въпрос...
кайак
на 23.08.2016 в 18:11:01 #1Много хора ще бъдат изненадани на тези избори, ще излезнат много керливи ризи. (Не в ущърб на БCП-то)